Z miłością do morza i rodziny

Morska Mila

Rodzinna współpraca

Ośrodek wypoczynkowy Morska Mila to nasz drugi dom, jesteśmy w nim cały sezon dokładając wszelkich starań, aby pobyt każdego z Was przebiegł w jak najpiękniejszy sposób.

To u Nas tworzą się cudowne wspomnienia. Prowadzimy go we dwoje. Od pomysłów jest Jola, czasami ponosi ją kreatywność, ale w większości jej empatyczne podejście do świata sprawia, że czujecie się u Nas wspaniale! Od realizacji – Wojtek, jest on prawdziwym bohaterem domu, nie ma projektu, którego by nie zrealizował, dom postawi, wszystko naprawi, a do tego straszna z niego gaduła ze złotym sercem. Oboje jesteśmy też wspierani przez swoje dzieci. Prawda jest taka, że to dzięki nim Morska Mila jest miejscem, w którym rodzice mogą odpoczywać, a dzieci szaleńczo się bawić na terenie, który jest w pełni bezpieczny, ogrodzony i przystosowany specjalnie dla najmłodszych gości.

Ośrodek to nasza pasja

Goście, którzy do nas przyjeżdżają są dla nas siłą napędową do działania.

Wasze zadowolenie podczas pobytu i w dniu wyjazdu pokazują nam, że wszystko co stworzyliśmy własnymi rękoma ma sens. Cudownie jest dzielić się tym z Wami widząc Wasze zadowolenie. Kiedyś ktoś mądry powiedział: „Rób w życiu to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować”. Dlatego sprawia Nam ogromną przyjemność fakt, że możemy dzielić się z Wami tym miejscem na ziemi, nawiązywać nowe przyjaźnie i sprawiać byście czuli się u Nas swobodnie jak w domu.

Odpoczynek razem z pociechami

Mając doświadczenie z własnymi dzieci, dobrze wiemy, że nawet na rodzinnych wakacjach, należy się przestrzeń do odpoczynku dla rodziców jak i dzieci,.

Dlatego stworzyliśmy nasz ośrodek z myślą o każdym. Organizujemy przestarzeń tak, by rodzice mogli odpoczywać, a dzieci szaleć bezpiecznie na placu zabaw. Do dyspozycji gości mamy również rowery, hulajnogi, kaski oraz siedziska dla dzieci, dla każdego chętnego wyruszyć w przygodę na dwóch kółkach!

Chcesz nas odwiedzić? Zobacz naszą ofertę!

Zapraszamy do naszego ośrodka wypoczynkowego

SAUNA - JACUZZI